Children Of Bodom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Children Of Bodom !

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

paramore roportaj

YazarMesaj
bujrock
Admin
bujrock

paramore roportaj Empty
MesajKonu: paramore roportaj   paramore roportaj EmptyPaz Ocak 25, 2009 7:34 pm

Üyeler:
Hayley
Josh
Jeremy
Zach

1) Bugünlerde grup isimleri çok uzun oluyor. Siz grubunuzun ismiylenasıl gündeme geldiniz? Onu nasıl beş kelimede muhafaza ettiniz?

Josh:Evet,aslında arkadaşımızın annesinin kızlık soyadı ve bir gece bengrup isimlerini yazarken o çıktı ve o andan sonra öyle kaldı.
Hayley: ve aslında Paramore Fransızca/da gizli aşk, İspanyolca/da sevgi için anlamına gelir.

2) 2007/de şimdiye kadar grubunuz için en büyük olan şey neydi?
Hayley:Biz sadece bizim ikinci full albümümüzü çıkarttık ve gerçekten onunla besleniyoruz.
Jeremy:Hmm..Yeni video Misery Business/le Mtv Trl/de birçok yayınımız ve hayranımız var.
Zac:Ve Mtv/de çok yakında Mtv live/la bir şeyler yapacağız.

3) Otobüsü paylaşıyor musunuz? Eğer öyleyse Warped Tour/da otobüsü kiminle paylaşıyorsunuz?
Hayley:Bizim aslında bir otobüsümüz var. Ve onda sadece biz ve mürettebatımız bulunur.

4) En kötü kokulu grup üyesi kim? En çok hijyene sahip olan? Kim otobüste en çok osurur? Video oyunları bağımlısı kim?
Zac:Şunu söylemeliyim ki en kötü kokan ve en iyi osuruk: Jeremy.
Hayley: Bizim dışımızdaki en iyi hijyen için muhtemelen Josh/ı söylerim.
Jeremy:Video oyunlarından uzakta, hepimizin Nintendo DS/i var.

5) Favori bloglarınız nelerdir? Eğer siz blogları okumuyorsanız favori dergileriniz nelerdir?
Josh:Gerçekten Alternative press/i beğeniyorum.
Hayley: Nylon/n büyük bir okuyucusuyum.
Zach:Ben fazlasıyla Modern Drummer ve Fisherman okurum.

6) Paris Hilton/n hapishaneye gidişi hakkında ne düşünüyorsunuz? Onunyeniden elde edilecek bir yolda olduğunu düşünüyor musunuz?

Hayley hapishanede kalmalıydı.Sadece çok fazla dikkat çekiyor.Özellikle dünya/da ilerliyor olan daha önemli şeyler olduğunudüşünüyorum.
Jeremy:Soruyu atla.

7) Kim daha seksi Lindsay Lohan ya da Amy Winehouse?
Zach:Aslında onların her ikiside beni ister.

8)Eğer sen asansörde takip edilen insanların herhangi birisiyle kalabilseydin. O kim olurdu? Ve hemen söyleyin niye?

Hayley:Sean Combs/la kalmayı isterdim Puff Daddy/le değil.

Josh: Elmo'yla kalmayı isterim,onu gıdıkladığın zamanki gülüşünü seviyorum.

Zac:Ben şahsen Jim Carrey'le kalmayı isterim.İyice bir gülmeye ihtiyacım var.

Jeremy:Axle/la kalmayı isterim. Böylece ona bir defa birisinin komedi gösterisinde benim o olduğunu düşündüğümü söyleyebilirim.

9) Buzznet röportajına özetle, çabukça söylemek istediğin herhangi bir şey var mı?

Hayley: hepimizde önem taşıyan dünyada buzznetide içine aldık

Josh:Biz The starting line/la co-headlining turu yapıyoruz. Ve imkan dahilinde Avrupada bir tur.

paramore roportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sum 41 Röportaj
» Şebnem Ferah Röportaj
» Metallica Röportaj
» Duman Röportaj
» marilyn manson roportaj