Children Of Bodom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Children Of Bodom !

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yabancı Sinema Mı Yerli Sinema Mı?

5 posters
YazarMesaj
quéér
Admin
quéér

Yabancı Sinema Mı Yerli Sinema Mı? Empty
MesajKonu: Yabancı Sinema Mı Yerli Sinema Mı?   Yabancı Sinema Mı Yerli Sinema Mı? EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 1:34 pm

Cevaplarınızı bekliyorum xD
Bunu çok üzülerek söylüyorum ama..Bence yabancı sinema çok daha kaliteli (:
https://cob-fantr.yetkin-forum.com
PoéM

PoéM

MesajKonu: Geri: Yabancı Sinema Mı Yerli Sinema Mı?   Yabancı Sinema Mı Yerli Sinema Mı? EmptyPtsi Ocak 19, 2009 9:45 am

Yabancııı bounce
Ufaqhlıq
Admin
Ufaqhlıq

MesajKonu: Geri: Yabancı Sinema Mı Yerli Sinema Mı?   Yabancı Sinema Mı Yerli Sinema Mı? EmptySalı Ocak 20, 2009 10:36 am

bunun kesin bi cevabı yok bence... bazı türk filmlerini yabancı filmlerden daha çok seviyorum mesela.
En büyük fark bütçe.Çoğu yabancı filmin (genellikle ülkemizde gösterilenler) teknolojinin en aşırısında kullanabiliyolar.Ama bazı yabancı filmlerde de konular gerçekten çok ama çok saçma olabiliyor.Bana en sevdiğim filmi sorsanız hiç düşünmeden 3 film veririrm. Batman-The Dark Knight,Corpse Bride ve Issız Adam.
Keşke Corpse Bride türünden filmler çekilebilse ama, ülkemizde sanatçıya verilen değerin az olmasından dolayı olamıyor maalesef.
Biliyorum çok konuştum.Ama kendimi geleceğin oyuncusu olarak gördüümden ötürü (senden ötürü mü benden ötürü mü Yabancı Sinema Mı Yerli Sinema Mı? 128592 ) sinema deyince konuştukça konuşasım geliyo
bujrock
Admin
bujrock

MesajKonu: Geri: Yabancı Sinema Mı Yerli Sinema Mı?   Yabancı Sinema Mı Yerli Sinema Mı? EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 3:16 pm

yabanciii What a Face
xXqothXx

xXqothXx

MesajKonu: Geri: Yabancı Sinema Mı Yerli Sinema Mı?   Yabancı Sinema Mı Yerli Sinema Mı? EmptyPaz Ocak 25, 2009 11:14 am

ÜzqüNüM aMa SiZ TüRkLeR ei fiLm YapaMıYoSuNuZ , KaBuL eDiN Yabancı Sinema Mı Yerli Sinema Mı? 886827 YaBanCı ;]

Yabancı Sinema Mı Yerli Sinema Mı?
1 sayfadaki 1 sayfası