Children Of Bodom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Children Of Bodom !

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hikaye'yi Tamamla !

4 posters
YazarMesaj
quéér
Admin
quéér

Hikaye'yi Tamamla ! Empty
MesajKonu: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptyPaz Ocak 18, 2009 11:50 am

Bu oyun qerçekten çok eqlenceli..En sevdiqim oyun bu <3 Ben hikaye tarzında bişyler yazıcam,benden sonraki de bunu devam ettiricek,sonraki de onun yazdıqını devam ettiricek felan...Ama lütfen olduqunca kısa şeyler yazmamaya çalışın ^^ O zman pek eqlencesi kalmıyo..Saçmalamak serbest xD Ama abartmayalımmm Cool
https://cob-fantr.yetkin-forum.com
quéér
Admin
quéér

MesajKonu: Lynn Ve Lanetli Şatosu [Nihahaha xD ]   Hikaye'yi Tamamla ! EmptyPaz Ocak 18, 2009 1:02 pm

Lynn bi qün şatosunda otuturkeen çok sıkıldıqını farketti.Herqün yaptıqı tek şey şatosunda oturup müzik dinlemekti resmen :/ Hiç arkadaşı da yoktu...Çünkü lynn kasabanın en qüzel,kibirli,qıcık insancıkıydı..Kimse onunlan arkadaş olmak istemiyordu,ondan kaçıyorlardı...Ona bi ucubeymiş qibi davranıyorlardı..Gerçi bu lynn'ın yaptıqı kötülükleri düşünürsek qayet normal..Ama o buqün kendini çok yanlız hissetti işte!!Tavan arasına çıktı lynn..Öylece dışarı bakıyordu sadece...Ve biri qeçti o sırada şatonun önünden..Garipsedi lynn bunu.Çünkü o korkunç şatoya yaklaşmaktan korktuklarını ondan iqrendiklerini biliyordu..Lynn da onları sevmiyordu tabi..O sefil insancıklara ihtiyacı olmadıqını düşünüyordu...Ama nedendir bilinmez Lynn o şapkalı insanın yukarı bakıp onu qörmesini istedi..Çok istedi bunu...Veee...
PoéM

PoéM

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptyPaz Ocak 18, 2009 1:28 pm

lynn!in istediğide oldu...Sapkalı bu genc yukarıya doğru baktı ve hiçkmsenn sevmediği lynn ona sanki smdiye kadr aradığı tek insanmıs gibi geldi.Lynn de ondan hoşlandı ama gıcıklığı yüzünden bunu bile belli edemedi!Bu sapkalı genc hergn satonn önnden geçmeye basladı ve lynn de onu görmek için hergn tavan arsına... Bu böle devam edemzdi...Lynn belki gelir umuduyla satodan asağı indi ve oturup bekledi.Ama bu bekleyiş sapkalı gencemiydi yoksa ona yapıcağı gıcıklıklara mı bilnmez...Nihaytinde cocuk geldi lynn ise aynı ukala,gıcık tavryla cocuğu tersledi.Genç bu gıcıklığın altında melek gibi birinn oldundan emndi!Gercekten de öleydi.lynn kmseye zarr vermek için deil sadece egosunu tatmin etmek için yapıordu tüm bunları!Karşılastıkları andan beri aklından cıkmayan bu cocuk aklında yer etmeyede devm etti!!Edecekti de!..Aynı tablo bi kaç kez tekrarlandı.Yani lynn sürekli bu yaklasımcı occuğu gıcıklıklarıyla tersliyordu.En sonnda cocuk buna dayanamadı.Beni sevmiyor umudyla arkasına döndü tam gidiyordu ki!!Vee...
quéér
Admin
quéér

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptyPaz Ocak 18, 2009 1:53 pm

Lynn - Hey!Sen!
James(Çocuk) - Bana mı dedin?
L-Sen kelimesinde hanqi harfi anlamadın? [Kadri'nin Götürdüqü Yere'den Alıntı Yapılmıştır :D ]
J-Söyle o zman?
L-Sence ben nası biriyim?
J-Doqruyu sölememi istediqinden emin misinn küçük hanım? Hikaye'yi Tamamla ! 772669
L-Evet!
J-Sen hayatım da qördüqüm en qıcık,kendini beqenmiş,kibirli,...Sen çok iqrenç birisin!
Lynn kendini qarip hissetmeye başladı.İlk defa oluyodu bu..Daha önce ona bunları söleyen çok insan olmuştu ama hiçbiri bu kadar etkilememişti.
L-sen-
J-Ayrıca hayatımda qördüqüm en qüzel ve elde etmek istediqim benim olmasını istediqim tek kişisin... Hikaye'yi Tamamla ! 772669
L-...
J-Peki ben?Ben neyim senin i-
L-İqrençsin sen!Sen nası benim hakkımda böle şeyler düşünebilirsin?Ne olduqunu sanıyosun ki sen?Sizin qibi sefiller ancak benim şatomda çalışan hizmetliler olabilirsiniz!!
Lynn bu kötü kelimeleri sarfettikten sonra qitti şatosuna...

PoéM

PoéM

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptyPaz Ocak 18, 2009 3:12 pm

James ise arkasından bakmakla yetindi...O an aslında kolundan tutup cekmek varken;''gitme lynn seni seviorum!! demek varken;sadece bakakaldı!Aslında lynn de giderken ağlıordu.O tas kalplı,kibirli,gıcık,intcı kız gitmişti ve yerini sadece askı için ağlayan,onu üzdüğünn farkına varan bir melek almıstı!Daha fazla dayanamayan james arkasına bakmadan satonn cevresnden uzaklastı.Okyanusa gidip ogününü orda gecirdi.Aslında bedeni ayakta bile olsa içinde duyduğu sözlerin bir burukluğu vardı...Hemde duymak istediği en son kişiden!Hemde sevdiği kişiden!!!
quéér
Admin
quéér

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptyPtsi Ocak 19, 2009 9:16 am

Şatosuna qitti lynn..Odanın en alt katında kilitli bi oda vardı hep..Lynn'n küçükken kaldıqı oda.Ne kadar kötü hatıralarlan doluydu bu oda Hikaye'yi Tamamla ! 772669 O yzden kilitlemişti kapısını...Annesi ve o baba o olucak adam öldüqünden beri hiç açılmamıştı bu oda.. Rolling Eyes ''NEDEN?'' die düşündü ve tüm sinirli haliylen kapıya bi tekme vurarak açtı kapıyı..''NEFRET EDİYORUM SENDEN!KENDİMDEN!HERŞEYDEN VE HERKEZTEN!!''die baqırmaya başladı..Sadece daqıtıyordu her yeri...Kırıyor ve döküyordu..En son eline bi resim qeçti annesiylen üvey babasının resmi..Üvey babasının ona yaptıklarını düşündü ve hayatta tek deqer verdiqi insanın yani annesinin üvey babasının yüzünden öldüqünü...Öfkelenmeye başladı..Veee.Sertçe çarptı elindeki çerçeveyi masaya.Çırıldı çerçevenin camı yanları her yeri...Ve bu kırılanlardan büük bi parça Lynn'n eline saplandı Sad Yaptıqı tek şey aqlamak ve haykırmak olabilirdi...Yanında ona yardım edicek kimzesi yoktu kiii Hikaye'yi Tamamla ! 772669 Aqlıyor ve haykırıyordu..Acı çekiyordu Lynn..Neden hayatının böle olduqunu düşünüp isyan ediyordu.Sadece kasabadaki diqer kızlar qibi olabilmeyi diledi..Onlar qibi yaşayabilme imkanının olmasını Sad Bunun imkansızlıqını bilse de...Tam o sırada şaşırtıcı kadar sıcak,ürkütücü kadar yakından bi ses qeldi...Yıllardr şatoda lynn'ınkinden başka bi nefez...
J-Lynn
L-Git burdan!
J-Bi dk..Noldu sana?Olamaz!Elinin haline bak!Hemen pansuman qibi bişyler yapmamız qerek...
L-Sana qit burdan dedim James!Beni rahat bırak!
J-Bu sefer deqil küçük vampir..Çok kan kaybetmişşin..Kana ihtiacın var Hikaye'yi Tamamla ! 772669
L-Benim sadece yanlızlıqa ihtiacım var!Çünkü ben buna mahku-
Lynn bayıldı..
J-Lynn!!!
PoéM

PoéM

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptyPtsi Ocak 19, 2009 11:37 am

James aslında ne zamndan beri bu zamanı bekliordu.Lynn'in onn kollarında olmasını yane...Ama bu sekilde deil!Böle deil!Hemn nu ayıltmak için elinden geleni yaptı.
J:Lynn!..Lynn!..Yalvarırım uyan,lutfen Sad die bağırmaya basladı.Zorda olsa Lynn gözlerini aralıordu.Ama kaybettiği kanlar yüzünden bu cabası basarısızdı Hikaye'yi Tamamla ! 772669 Nihayetnde biraz zamn gectikten sonra gözlerini actı ve:
L:Git burdan bnm kimseye ihtiyacım yok!Git!.. dedi.Fakat biliordu ki ne dese gitmicekti,bırakmıcaktı onu..Böle düşündükce,yasadıklarını düşndkce,hele ki suan bulunduğu konumda tek yapabileceği bişi vardı...Ağlıyordu Lynn!Hemde basını James'e yaslamıs bi sekilde... Sad
J:Lynn ağlama lutfen... Exclamation Sen simdi kal burda bn asağıdan pansuman için bişiler bulup gelicem.Bekle!Sakın kıpırdama! James asağı indi.Lynn ise olduğu yerde hem elinden akan kanlara hemde gözünden akan yaslara bakıordu!Ne içindi bu akan yaslar..Kmin içindi...Yok sadece eli kesildiği için olamazdı!Lynn asık olmustu...Suan yannda duran tek nefese,onu bu zor durumunda o kadar terslemesine ragmen bırakmayana...James geldi.
J:Pansuman için bişiler buldum küçük cadı.Merk etme korulacak bişiyin yok. O an lynn onu terslemesi gerekiordu fakat sadece gözlerinn içine bakmakla yetndi...Görebiliordu kendini cünkü o göz kafeslerinn içinde...
L:Git!Bn hallederm sana ihtiyacım yok! (ama aslında kalmanı o kadr cok istiorum ki lutfen yanlız bırakma bni Sad )
J:Olmaz,hyr iileşinceye kadr yanndayım bu konu kapandı ve daha fazla itiraz istemiorum!
Pansumanı yapmaya basladı James.Sözcükler düğümlenmişti işde o zmn Lynn de...Söyleyebileceği tek sey kalmıstı...Sölemeside gerekiordu!
L:Jamesss!!
Ufaqhlıq
Admin
Ufaqhlıq

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptySalı Ocak 20, 2009 11:41 am

James Lynn'in elini sarmaya ve ona biraz olsun yardım etmeye çabalıyordu.Kan...gözyaşı....Bunlar mıydı Lynn2i dize getiren...Aşk mıydı tüm geçmişin üstünü yumuşacık bi battaniye gibi örten ? Lynn, James'i istiyordu...Aşk denen o basiretsiz duygu kalbindeki taşları yıkıyordu.James'in sardığı her bant onun kalbindeki kırıkları sarıyordu sanki...
Lynn: Jamesss...
James: Konuşma,yorma kendini.Her konuşmaya çalıştıında gözyaşların akacak gözlerinden.Yapma...lütfen yapma...
L: Ağlamak hiç bu kadar güzel ve derinden olmamıştı...James...
J: Ly...
L: hayır lütfen beni dinle...bu şatoda tektimm....tek nefess....senelerdirr....ama sen geldinn james sen geldin...yapılmayanı yaptın bana...kendi içime öyle bir kapanmışım öyle kimseyi görmez olmuşum kii ....acımdann,kederimden,yasımdan...insan içine karışamadım,gezemedim,eğlenemedim,arkadaşım yok James!Kimse yoktu senelerdirr....senelerdirr...Şimdi söyle neden burdasın ? İçimi okuyorsun.Gözlerindeki sevgiyi hissedibiliyorum artık.Biliyorum değerliyim senn için.O yüzden lüften bırakma beni ,lütfen...
Lynn kendini james in kollarına atar..hıçkırıklara boğulmuştur....
Lynn: Söyle James kimsin senn ? Sad
quéér
Admin
quéér

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptySalı Ocak 20, 2009 8:02 pm

J-Lynn...Sadece inanamıyorum şuan bunlara..Sadece..
L-İnan bende!
J-Ben kimim biliyomusun?
L-?
J-Seni herkezden çok seven herşei olduqun biriyim ben..Sefilim belki..Hiç olmıcaksın benim ama umutluyum ben Lynn Hikaye'yi Tamamla ! 772669
L-Ben..Ouff!
J-Başkalarının ne düşünüceqini önemseme artık!Bırak senin için ne derlerse desinler...Ucube,yalancı,...İçinde ne qeliyosa onu yapman qerek artk..Şuan ne yapmak istiyosan ne diliyosan hayattan onu yap !
L-Ben...
L-Ne yapıcaksı-
Lynn James'in dudakından öptü..[Sapıklık deildi ama bu xD ] Çünkü o kadar ii şeyler hissetmişti ki o dudaklarda...Ama birden bu durumun çok qarip bişy olduqunu düşünüp qeri çekildi..Aqlayarak uzaklaştı .Bi odaya kilitledi kendini....
Ufaqhlıq
Admin
Ufaqhlıq

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptyÇarş. Ocak 21, 2009 7:11 pm

ağlıyordu..hıçkıra hıçkıra Lynn.. gördüğü bir rüya değildi...bu duygu hiçbirşeye benzemiyordu.Daha önce böyle olmamıştı hiç.Ağlıyodu Lynn.Kanlar akıyordu sanki gözlerinden.Bu acı tarifsiz,bu acı neyden olduğu belli olmayan.Odanın her yanında James'i görüyordu sanki.Kapının arkasına çökmüş,öylece ağlıyordu.
James koşarak geldi, kapının önündeydi.
Lynn'in inlemelerini duydu.James daha büyük bir acı içindeydi.Aşıktı.Lynn'in bu durumda olmasına dayanamıyordu.
J: aç kapıyı Lynn lütfen...
L: Git burdan git... yalnız kalmak istiyorum!
J: istemiyorsun Lynn,istemiyorsun.Ya nolur aç şu nalet olasıca kapıyı!
L: Açmııcammm!!
J: Açıcaksın!
L: ya açmıcam diyorum açmıcam !!
James'in sesi kesilmiştir...
Lynn bir kaç dakika bekledikten sonra kapnın kilidini açar ve kafasını uzatır tam o sırada James ortaya çıkar ve Lynn'e ikinci öpücüğü yapıştırıverir.Ama bu öpücük daha uzun daha derin ve daha ^^büyülüdür^^!
Gökgürültüsü ve sağanak bütün şehri esir almıştır....
Lynn ve James kafalarını birbirne yapıştırmış beklemektedirler.Şimşekler odayı aydınlatırken onlar birbirlerini hissetmektedirler.Lynn ömrü boyunce tatmadığı bir duyguyu tadar.Sevilmek.....
quéér
Admin
quéér

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptyCuma Ocak 23, 2009 8:54 am

James Lynn'ın elinden tutar ..Hızlıca çeker onu...Dışarı çıkarır...
J-Uzun süredir bi yaqmurda ıslandıqı düşünmüyorum (:
L-Bu .. Bu çok qüzel bişyy (:
Elleri birliktedir..Gittikçe sırılsıklam oldular . James sadece Lynn'a bakıp qülümsüyordu . Lynn da James'in qözlerinin içine... Ve arkadan bi şarkı çalmaya başladı...Kasabanın qençleri bu olayı qüçlendirmek isteip fondan bi şarkı ekliyolardı . Lynn ve James şaşkınlıklan etraflarına bakarken qörürler küçük kulübedeki çocukları...
Ve Şarkı Devam Eder . . .

Benim Son Nefesim

Sarıl bana aşkım
Çok kalamam, biliyorsun
Bütün söylemek istediğim seni sevdiğim ve korkmadığımdı.
Duyuyor musun beni
Hissedebiliyor musun kollarının arasında?
Son nefesimi tutarken,
Kendi içimde güvenliyken
Seninle ilgili tüm düşüncelerim
Tatlı kendinden geçmiş ışık bu, bu gece bitmekte
Kışı özleyeceğim
Kırılgan şeylerin evrenini
Beni beyaz ormanda ara
Kutsal bir ağacın içinde saklanırken (Gel bul beni)
Biliyorum duyuyorsun beni
Bunu tadıyorum gözyaşlarında
Son nefesimi tutarken
Kendi içimde güvenliyken
Seninle ilgili tüm düşüncelerim
Gözlerini kapatıyorsun gözden kaybolmak için
Dua ediyorsun bıraksın diye seni hayallerin burada
Yine de uyanıyorsun ve gerçeği biliyorsun
Kimse yok orada
İyi geceler de
Korkma

[Evanescence - My Last Breath ]

Ve...
bujrock
Admin
bujrock

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 2:49 pm

kzler bisi dicem ben hayatta bunlari okyp devmni grremem .bna biri ozetini anltsn bi ara xD
bujrock
Admin
bujrock

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 2:57 pm

ve sonrasi allah kerim artik..+18 rutuk izin vermio Smile))..dha snra
L-seni sebuorem
j-me to (Kop)
L-seni tanidgmdan beri hatm duzene girdi
bir sure knsmazlar veee
j-sozun bittgi yerdeyz der..yagmur durur.hava gunluk guneslik olur xd
quéér
Admin
quéér

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 3:00 pm

Kopp cidden Hikaye'yi Tamamla ! 563799

J-Lynn buqn senlen bi picnic yapalım diyorum? scratch
L-Bilmem kiii [Naz yapmaaa Twisted Evil ]
J-Hadi hadii
L-ayhh..
[Cilveleşmektedirler xD ]

L-Dmm dmm .Ama ben daha çok yersem olur xD
J-Dmm tıka basa yedrtcem sana xD
L-Let'z qoo! Hikaye'yi Tamamla ! 235748
bujrock
Admin
bujrock

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 3:05 pm

****** orman ciflikine varirlar
L-ben bi lavaboya gidem sende barbekuyu hazirla
J-sulfirik asdin mi geldi
L-aaa cok ayip
J- tmm tmm Twisted Evil
Lynn (ole bisidi galiba) wc e giderken karsina ayi cikar
L-bunu ben birne benzettm
ayi suratina bkr
L-bu iremin ikizi olamli diip kacar
james (ole bisidi galiba) yanina kosar
L-yiilar snra iremin ikizini buldm
J-irem ?? ikiz?? Hikaye'yi Tamamla ! 128592
quéér
Admin
quéér

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptyPaz Ocak 25, 2009 10:25 am

Ayı-Ebeth ChoKh DoqRıı BüLdüNN . PehN iReM'in İkisiümm .
L-Aman tanrım!Bu ayı konuşuor affraid Hem de aynı İrem qibi..Tam bi özenti qibi Twisted Evil
J-Haklısın Lynn Twisted Evil
Ayı-SüzH Beüm İkisimee öLe ŞeeLeR diYeaMezzüNüzz Die DüjüNüo[RM] Hikaye'yi Tamamla ! 563799
L-Ben koptum yaa Hikaye'yi Tamamla ! 128592 Sen devam et ben Way Canına ya qidiorum Hikaye'yi Tamamla ! 563799
J-Eee qel senlen tanışalım ayıcık..Yani bi ayı olabilirsin ama ismin yok mu senin ?
Ayı-FaRr..
J-Ne?
Ayı-Ayuuu
J- Hikaye'yi Tamamla ! 128592
Ayı-Nüe CopthUhn Yhaa ?
J-İrem qibi olduqunu anladım da...
Ayı-ÜreM qübüyy?
J-Slk lol!
A-Hoo ÖleThiR Birassss Suspect
J-Eee ismin ne yani?
A-Adhummm ..İshmümmmm [Aynı şey slk xD ] Mmmmm..
J-Mmmmmmm?
Lynn qelir ve bu "Mmmm.." seslerini yanlış anlar..
L-James neden mmmmmlıosun ?
J-Düşünmesine yardım ediorum.Tek başına düşünemiomuş da xD
L-Neyi düşünmesine?
J-İsmini .. Yok yok adını Hikaye'yi Tamamla ! 563799
L-Dmm ya...Piştt İrem ikizi ayısııı ..Fazla kasma azcık vardr zaten qenetik olaraktan xD O da qitmesin..
A-Bulduhm!
L-Neyi?
J-İsmini..Pardon adını Hikaye'yi Tamamla ! 563799
A-Oufff!Jokhhh qhonujdunuss qüttüee aqhlumtan ijteee :/
L,J-Pardoooon lol!
L-Düşün sen..Biz burdayız...
Aradan 1 saat qeçti...
J-Ballı ekmek vereyimmi istermisin?
A-daam Hikaye'yi Tamamla ! 414823
L-İnsan dışı :/
Vee aradan qene 1 saat qeçtikten sonraaa ...
A-Bulduhm!
J-Hadi hemen söle unutmadan...
A-Pheüm AduMmm İzmümmmm
L-Nelerlen uqraşıyoruz yaa x|
Tık tık tık tık !!
A-Pheüm adhumm Yoqi .
J-qewqewqeqw Hikaye'yi Tamamla ! 128592
L-cık cık cık lol!
Ayı yoqi aqlamaya başlar...
veee.....
PoéM

PoéM

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptySalı Ocak 27, 2009 3:49 pm

burayada mı tasıdınz o ayıyı yaww Hikaye'yi Tamamla ! 245367 kopuksunz pisliklerüm bnm Twisted Evil
Ufaqhlıq
Admin
Ufaqhlıq

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptyÇarş. Ocak 28, 2009 2:48 pm

ayh koptum hikaye nası başladı nası bitti kop ! Hikaye'yi Tamamla ! 128592
quéér
Admin
quéér

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptyPerş. Ocak 29, 2009 8:27 am

Daha bitmediii birazdan devam ettircem bekleyin xD
PoéM

PoéM

MesajKonu: Geri: Hikaye'yi Tamamla !   Hikaye'yi Tamamla ! EmptyCuma Mart 20, 2009 10:20 am

istek üzerin devm ettr artık sunu meleğim ya kaldı öle..xP yazık sonra bu evcil olmayan arkads hikeynn btmesini beklemedn kacr fln.. Hikaye'yi Tamamla ! 128592

Hikaye'yi Tamamla !
1 sayfadaki 1 sayfası