Children Of Bodom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Children Of Bodom !

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PoéM qeLdi AçıLınn !!

4 posters
YazarMesaj
PoéM

PoéM

PoéM qeLdi AçıLınn !! Empty
MesajKonu: PoéM qeLdi AçıLınn !!   PoéM qeLdi AçıLınn !! EmptyPaz Ocak 18, 2009 12:22 pm

Meraba insanlar ben Tansu.16 yaşındayım.Bursalıyım eyvallah xD Siteye biricik arkadaşım kanküm EvRm'mm sayesinde üye oldum.Ben pek sert müzik dinlemiyorum...Duman , Shebo , Mor Ve Ötesi , Nev , Teoman filan...Ama malum emir büük yerden xD EvRm isteyince üye olmamak mümkün deil xD Neyse..Site güzel olmuş Umarım başarılı olur böcüklerimm <3 Tekrar meraba herkese Smile
quéér
Admin
quéér

MesajKonu: Geri: PoéM qeLdi AçıLınn !!   PoéM qeLdi AçıLınn !! EmptyPaz Ocak 18, 2009 12:28 pm

Böcükümmm diyişini yirim senin PoéM qeLdi AçıLınn !! 203756 Hoşqeldin bebikimm (: Sitemiz hakkındaki qörüşlerin için teşekkürlerimi sunuyorumm xD Ama zorumlan üye olduqunu bu kadar çaktırmasaydın keşke :P Neyze Seni SeviyoRm <3
https://cob-fantr.yetkin-forum.com
PoéM

PoéM

MesajKonu: Geri: PoéM qeLdi AçıLınn !!   PoéM qeLdi AçıLınn !! EmptyPaz Ocak 18, 2009 12:40 pm

olsun cnm bnm yaa snn ne kadr iknacı bi yeteneğin olduğunu herkes görmüş oldu işde fenamı..xD<3bu arada bnde seni cok seviorummm!!!
quéér
Admin
quéér

MesajKonu: Geri: PoéM qeLdi AçıLınn !!   PoéM qeLdi AçıLınn !! EmptyPaz Ocak 18, 2009 12:42 pm

Biliyorum Cool
https://cob-fantr.yetkin-forum.com
PoéM

PoéM

MesajKonu: Geri: PoéM qeLdi AçıLınn !!   PoéM qeLdi AçıLınn !! EmptyPaz Ocak 18, 2009 1:33 pm

küçük sıpam bnm cnmmmm<3
Ufaqhlıq
Admin
Ufaqhlıq

MesajKonu: Geri: PoéM qeLdi AçıLınn !!   PoéM qeLdi AçıLınn !! EmptyPaz Ocak 18, 2009 10:56 pm

tanzuu cob fan'da ...allhm !!! hoşgeldin anahmm
PoéM

PoéM

MesajKonu: Geri: PoéM qeLdi AçıLınn !!   PoéM qeLdi AçıLınn !! EmptyPtsi Ocak 19, 2009 9:40 am

Hoşbulduk anaaamm Cool Sert müzik dinlediğimden değil de siteyi sevdim eğlenceliymiş çok ondan kayıt oldum bi de evrimimin ısrarları PoéM qeLdi AçıLınn !! 563799
Ufaqhlıq
Admin
Ufaqhlıq

MesajKonu: Geri: PoéM qeLdi AçıLınn !!   PoéM qeLdi AçıLınn !! EmptySalı Ocak 20, 2009 10:53 am

ısrar üzerine olduunu artık daha fazla söleme haa ?? PoéM qeLdi AçıLınn !! 128592
bujrock
Admin
bujrock

MesajKonu: Geri: PoéM qeLdi AçıLınn !!   PoéM qeLdi AçıLınn !! EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 2:00 pm

f (x) grubnn bi uyeside burda way way hosgeldm bebis..tabe sen benden once geldn neyse Smile
PoéM

PoéM

MesajKonu: Geri: PoéM qeLdi AçıLınn !!   PoéM qeLdi AçıLınn !! EmptySalı Şub. 10, 2009 9:35 am

eft cnm ama biliosn asıl zor işlem f(x)in hepsini buraya toplamak oda sinemm yanı kzs^mn isteği dışnda bi durum Smile

PoéM qeLdi AçıLınn !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BujRocK qeldi sıkıntı qitti